Locatie van object
+ 0 km
+ 1 km
+ 2 km
+ 5 km
+ 10 km
+ 15 km
Prijs
€ 0
€ 50.000
€ 75.000
€ 100.000
€ 125.000
€ 150.000
€ 175.000
€ 200.000
€ 225.000
€ 250.000
€ 275.000
€ 300.000
€ 325.000
€ 350.000
€ 375.000
€ 400.000
€ 450.000
€ 500.000
€ 550.000
€ 600.000
€ 650.000
€ 700.000
€ 750.000
€ 800.000
€ 900.000
€ 1.000.000
€ 1.250.000
€ 1.500.000
€ 2.000.000
€ 50.000
€ 75.000
€ 100.000
€ 125.000
€ 150.000
€ 175.000
€ 200.000
€ 225.000
€ 250.000
€ 275.000
€ 300.000
€ 325.000
€ 350.000
€ 375.000
€ 400.000
€ 450.000
€ 500.000
€ 550.000
€ 600.000
€ 650.000
€ 700.000
€ 750.000
€ 800.000
€ 900.000
€ 1.000.000
€ 1.250.000
€ 1.500.000
€ 2.000.000
Geen maximum
Type
dumname
[-1]
Woonhuis
[3]
Appartement
[3]
Parkeergelegenheid
Grond
Overig
Minimum aantal kamers
Geen voorkeur
[6]
1+ kamer(s)
[6]
2+ kamers
[6]
3+ kamers
[4]
4+ kamers
[4]
5+ kamers
[1]
Minimum perceeloppervlakte
Geen voorkeur
[6]
250+ m²
[1]
1000+ m²
[1]
Minimum woonoppervlakte
Geen voorkeur
[6]
25 m²
[6]
50 m²
[6]
75 m²
[3]
100 m²
[1]
150 m²
250 m²
Bouwperiode
Geen voorkeur [6]
tot 1905 [1]
1906 - 1930
1931 - 1944
1945 - 1959 [1]
1960 - 1970 [1]
1971 - 1980
1981 - 1990 [2]
1991 - 2000 [1]
2001 - 2010
2011 tot nu
Soort bouw
Geen voorkeur [6]
Bestaande bouw [6]
Nieuwbouw
Open huis
Voorzieningen
Balkon
[1]
Lig-/zitbad
[1]
Lift
Open haard
Garage
Parkeerplaats
Sauna
Schuur/berging
[4]
Zwembad
Omgeving
Aan bosrand
Aan water
Aan park
Aan drukke weg
[1]
Aan rustige weg
[3]
In centrum
[1]
In woonwijk
[5]
Vrij uitzicht
Beschutte ligging
Open ligging
Buiten bebouwde kom
Aan vaarwater
In bosrijke omgeving
Uitgebreid zoeken
6 objecten gevonden
Je zoekt naar particulier koopaanbod in Enkhuizen.
Te koop: Piet Smitstraat 17a, 1602VA Enkhuizen
Nieuw in verkoop
+28
Te koop: Piet Smitstraat 17a, 1602VA Enkhuizen
€ 359.000,- k.k.
€ 3.663,27/m
2
Te koop: Piet Smitstraat 17a, 1602VA Enkhuizen
€ 359.000,- k.k.
€ 3.663,27/m
2
bovenwoning, appartement
3 slaapkamers
98 m²
€ 359.000,- k.k.
€ 3.663,27/m
2
bovenwoning, appartement
3
98 m²
31
1
6
€ 359.000,- k.k.
€ 3.663,27/m
2
Te koop: Sint Janstraat 33, 1601HD Enkhuizen
Nieuw in verkoop
+29
Te koop: Sint Janstraat 33, 1601HD Enkhuizen
€ 349.000,- k.k.
€ 4.716,22/m
2
Te koop: Sint Janstraat 33, 1601HD Enkhuizen
€ 349.000,- k.k.
€ 4.716,22/m
2
eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
2 slaapkamers
74 m²
€ 349.000,- k.k.
€ 4.716,22/m
2
eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
2
74 m²
32
1
1
7
€ 349.000,- k.k.
€ 4.716,22/m
2
Verkocht: Venuslaan 58, 1601RM Enkhuizen
Verkocht
+33
Verkocht: Venuslaan 58, 1601RM Enkhuizen
Verkocht: Venuslaan 58, 1601RM Enkhuizen
eengezinswoning, woonhuis, hoekwoning
3 slaapkamers
82 m²
eengezinswoning, woonhuis, hoekwoning
3
82 m²
36
8
Verkocht: Kloet 30, 1602EN Enkhuizen
Verkocht
+17
Verkocht: Kloet 30, 1602EN Enkhuizen
Verkocht: Kloet 30, 1602EN Enkhuizen
appartement, tussenverdieping, appartement
1 slaapkamer(s)
53 m²
appartement, tussenverdieping, appartement
1
53 m²
20
4
Verkocht: Houttuin 31, 1602HC Enkhuizen
Verkocht
+53
Verkocht: Houttuin 31, 1602HC Enkhuizen
Verkocht: Houttuin 31, 1602HC Enkhuizen
eengezinswoning, woonhuis, tussenwoning
4 slaapkamers
117 m²
eengezinswoning, woonhuis, tussenwoning
4
117 m²
56
1
9
Verkocht onder voorbehoud: Douwe Brouwerweg 47, 1602MK Enkhuizen
Verkocht onder voorbehoud
+32
€ 284.000,- k.k.
€ 4.982,46/m
2
€ 284.000,- k.k.
€ 4.982,46/m
2
appartement, benedenwoning, appartement
1 slaapkamer(s)
57 m²
€ 284.000,- k.k.
€ 4.982,46/m
2
appartement, benedenwoning, appartement
1
57 m²
35
2
€ 284.000,- k.k.
€ 4.982,46/m
2